Homepage


The Team Areas of practice ContactPokud se poohlížíte po právnických službách v Praze, pak jste již zajisté zjistili, že Praha je vzrušujícím místem pro podnikání a investice a má vysoký potenciál v oblasti nemovitostí. Praha prožívá období neustále se rozvíjející společenské a hospodářské prosperity a optimismu a navíc se díky své okouzlující kráse, bohatému kulturnímu životu a jedinečné historii těší pozornosti a obdivu nejen Evropy, ale i jiných částí světa.

VÁŠ PRÁVNÍ SERVIS V PRAZE

JGA Legal je jednou z předních pražských dvojjazyčných právnických firem, nabízející unikátní spojení špičkových právních služeb na mezinárodní úrovni za místní ceny. JGA Legal poskytuje exkluzivní služby Jana Grozdanoviče, jediného advokáta v České republice s oprávněním vykonávat advokacii jak v České republice, tak i v Anglii. Jan Grozdanovič poskytuje klientům bohaté mezinárodní zkušenosti spojené s dokonalou znalostí místního prostředí v oblastech korporátního a obchodního práva a v oblasti nemovitostí a mezinárodních transakcí ve Velké Británii a v České a Slovenské republice.JGA Legal zná komplexnost a spletitost společenského a právnického života, které jsou příslovečné pro toto světově proslulé město. Vaším rozhodnutím podnikat nebo investovat do nemovitostí v České republice jste se otevřeli nesčetným příležitostem, jež tato země nabízí. JGA Legal je firmou se stabilní pozicí na české a mezinárodní podnikatelské scéně a je připravena poskytnout vám podporu a asistenci při budování vašeho úspěšného podniku v České republice.

Obchodní zvyklosti, právní požadavky a úroveň služeb v Británii a v České republice jsou tak rozdílné, že se staly předmětem žertů mezi cizinci dlouhodobě žijícími v Praze. Stejně tak podivný může připadat život v Londýně Čechům, kteří se v britské metropoli chystají žít, pracovat nebo studovat. Zakladatel JGA Legal Jan Grozdanovič poskytuje jedinečnou znalost obou zemí a jejich složité právní praxe, což jistě oceníte, ať už jste z České republiky a hodláte rozšířit vaše podnikání dále do zahraničí, nebo jako zahraniční investor s podnikatelskými zájmy v Praze.


© 2006 JGA Legal, tel.: 242 454 755

Homepage